اطلاعات سایت

تاریخچه سیم‌خان

سیم‌خان یکی از زیر مجموعه‌ها و برندهای شرکت پیشگامان اندیشه کسب و کار است. در این شرکت تعدادی از متخصصین جوان و خلاق در حوزه IT (فناوری اطلاعات) مشغول به کار می باشند که فعالیت اصلی شرکت را شامل می شود. ایده سیم‌خان زمانی شکل گرفت که همکاران ما با برخی از مدیران دفاتر پیشخوان دولت در خصوص رفع مشکلات فرآیند خرید و فروش سیم کارت تبادل نظر می کردند. پس از طرح مشکل از سوی مدیران صنف بود که ایده سیم‌خان شکل گرفت و با استقبال دفاتر روبرو شد. نسخه اولیه سیم‌خان در سال 96 راه اندازی شد.

اهداف سیم‌خان

اولین و اصلی ترین ایده این استارتاپ اشتراک سرمایه و نیز خرید و فروش سیم کارت بین دفاتر بدون نیاز به سرمایه است. از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه سهولت خرید و فروش سیم کارت بین عمده فروشان و نمایندگیها از طریق حذف پست و در نتیجه هزینه‌های پستی و نیز کمک به اقتصاد دفاتر می باشد. در این سیستم دفاتر می توانند هم سیم کارت‌های خود را بین همکاران خود در سراسر کشور به اشتراک بگذارند و هم بدون نیاز به سرمایه گذاری می توانند از سیم کارتهای موجود استفاده نموده و به مشتریان حضوری دفتر خود ارائه نمایند.

مزایای سیم‌خان

در ابتدای راه اندازی سیم‌خان، خرید و فروش سیم کارت فقط بین فروشگاهها در جریان بود. بعد از مدتی متوجه جای خالی مصرف کنندگان در این سامانه شده و بر آن شدیم تا کاربران عادی را نیز در این چرخه وارد نماییم. فرآیند خرید سیم کارت برای افراد عادی به این صورت است که ابتدا می بایست به دفاتر موجود در سطح شهر مراجعه نمایند. هر دفتر تعداد محدودی سیم کارت دارد و مشتری الزاماً در انتخاب خود می بایست به همین تعداد محدود بسنده نماید. از سوی دیگر وب سایت‌ها و نرم افزارهایی که در حوزه خرید و فروش سیم کارت فعالیت می کنند نیز دارای محدودیت انتخاب هستند. چرا که بعد از بالا و پایین کردن ‌های مکرر و انتخاب یک سیم کارت، کاربر می بایست با فروشنده تماس گرفته و از موجودی یا عدم موجودی سیم کارت مطلع گردد. از سوی دیگر اگر فروشنده و خریدار در شهرهای متفاوتی از یکدیگر باشند خریدار می بایست کیلومترها مسیر را طی کند تا به محل مورد نظر خریدار برسد. با راه اندازی سامانه سیم‌خان همه این موانع از میان برداشته شده و خریدار در میان هزاران سیم کارت متنوع می تواند سیم کارت دلخواه خود را انتخاب و در همان لحظه با خرید سیم کارت مالک حقیقی آن گردد. سپس با مراجعه به نزدیکترین نمایندگی در محل خود می تواند نسبت به فعال کردن آن اقدام نماید.

اعتماد به سیم‌خان

حاضر وب سایت و اپلیکیشن سیم‌خان در دسترس عموم قرار دارد و حدود 1000 فروشگاه در آن فعالیت دارند که هر روز نیز به تعداد آن افزوده می شود. در اولین سال فعالیت سیم‌خان، حدود 30000 خرید و فروش آنلاین در این سامانه صورت گرفت و هم اکنون به عنوان اولین مرجع تخصصی خرید و فروش آنلاین سیم کارت، کارت فعالسازی، کارت اینترنت و ... به فعالیت می پردازد.

تعهد سیم‌خان

در پایان یادآور می شویم کیفیت و سهولت استفاده از سامانه سیم‌خان و نیز اطمینان خاطر خریدارن و فروشندگان همواره یکی از مهمترین موضوعات و دغدغه ما در سیم‌خان می باشد و همه کارکنان آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه بهترین خدمات، تجربه‌ای خوشایند را برای کاربران به ارمغان بیاورند.