فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهفروشگاه اینترنتی سیم کارت ماهانا همراه

تشخیص نوع رند

خیلی از افراد نمی دانند که سیم کارتشان رند است. بنابراین از آنجایی که یکی از موارد تاثیرگذار در قیمت سیم کارت، نوع رندی آن می باشد، با اطلاع از نوع رندی سیم کارت مورد نظر خود می توانید دید بهتری نسبت به قیمت واقعی سیم کارت رند پيدا كنيد.

شماره مورد نظر را به صورت ********* 09 وارد کنید و سپس روی دکمه بررسی نوع رند کلیک کنید. برای اطلاع از انواع سیم کارت رند روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع سیم کارت رند

سامانه هوشمند تشخیص نوع رندی سیم کارت و تاثیر آن بر قیمت خط

خرید سیم کارت رند از جمله خریدهایی است که لاکچری به حساب می‌آید و ممکن است همه افرادی که می‌خواهند برای اولین بار یا برای کسب‌و‌کار، خط بخرند را به خود جذب نکند اما آیا داشتن خط رند شما را به خریدش وسوسه نمی‌کند؟

آهنگی که در گفتن شماره رند هست به قدری جذاب است که برخی از افراد راضی هستند میلیون‌ها تومان هزینه کنند. البته فقط این مسئله نیست و کسب اعتبار برای برندینگ شخصی یا شغل را هم شامل میشود. البته شما می‌توانید با خرید پیش‌شماره ارزان‌تر نیز صاحب یک شماره رند شوید.

سامانه تشخیص نوع رندی سیم کارت در یک چشم بهم زدن؛ مرغوبیت سیم کارت را بررسی و به تفکیک نمایش میدهد. دیگر نیازی نیست دنبال تعیین رند بودن سیم کارت بگردید کافیست شماره را به صورت کامل در کارد بالا وارد کنید و روی دکمه "بررسی نوع رند" بزنید.

 

مرغوبیت سیم کارت چیست و چه تاثیری در قیمت سیم کارت دارد؟

مرغوبیت به ترتیب قرار گرفتن اعداد در سیم کارت گفته می‌شود و هر خطی که توالی بهتری داشته باشد، راحت‌تر خوانده می‌شود و به خاطر سپردن آن نیز  ساده تر خواهد بود. بسیاری از صاحبین کسب‌و‌کارها ترجیح می‌دهند خطوط رند را برای ارتباط با مشتریان داشته باشند تا علاوه بر کسب اعتبار بیشتر؛ در ذهن مشتریان نیز ماندگار بمانند.

 محبوب بودن شماره رند باعث شده است تا تقاضا برای خرید سیم کارت رند بیشتر شود، در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. از آنجایی که سیم کارت، یک محصول بی‌همتا است و نظیر آن وجود ندارد، طرافداران بی‌شماری دارد.

گران‌ترین خطوط مربوط به شماره‌های 0912 رند هستند و هرچه کد سیم کارت پایین‌تر باشد قیمت آن بیشتر است. برای مثال سیم کارت 0912 کد 1 رند گران‌ترین خط این پیش‌شماره از همراه اول است.

 

بهترین نوع رندی کدام‌ها هستند؟

در بین انواع نوع رندی سیم کارت بعضی از آنها معروف‌تر هستند که در زیر آمده است:

  • هزار از اول – آخر
  • جفت جفت
  • پله‌ای از اول – آخر

 

دانستن نوع رندی سیم کارت چه کمکی به خرید یا فروش سیم کارت می‌کند؟

اگر قصد خرید سیم کارت را دارید بهتر است بدانید علت قیمت سیم کارت با شماره دلخواه ممکن است بخاطر نوع رندی آن باشد و برای خرید خط ارزان تر می‌توانید به جای خرید شماره رند از شماره‌های معمولی یا غیر رند انتخاب کنید.

همچنین اگر می‌خواهید سیم کارت رند بفروشید بهتر است قبل از قیمت گذاری سیم کارت، نوع رندی آن را مشخص کنید تا هنگام ثبت درج آگهی، نحوه نمایش آن را درست وارد کنید تا بتوانید با قیمت بیشتر و یا سریع تر بفروشید.

 

افراد به دلایل مختلفی به اعداد رند علاقه دارند برای مثال شماره پلاک رند، سیم کارت رند، تاریخ تولد رند و ... انتخاب شماره رند یک موضوع سلیقه‌ای است و علاوه بر کسب اعتبار و اطمینان به فرد مقابل؛ یک نوع سرمایه‌گذاری نیز به حساب می‌آید.

اگر شما هم ترغیب شده‌اید یک شماره رند بخرید؛ سیم خان بهترین جایی است که می‌توانید با انتخاب پبش‌شماره انوع سیم کارت رند را مشاهده و سپس به دلخواه خود بخرید.

ثبت امتیاز :

(308 امتیاز)