فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهخرید آنلاین سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت شما توسط کارشناس خط!

قیمت گذاری سیم کارت ‍‍ در سیم خان رایگان می باشد. شما می توانید قیمت سیم کارت خود را توسط کارشناس خط استعلام بگیرید! و نیازی به پرداخت هزینه برای تخمین ارزش واقعی شماره موردنظر خود ندارید. ارزیابی نرخ خطوط توسط کارشناس خط انجام می‌شود. شما به راحتی می‌توانید از طریق تماس با کارشناس خط، قیمت سیم کارت خود را بگیرید.

لیست کارشناسان خط جهت خرید فوری و قیمت گذاری سیم کارت 0912

قیمت گذاری سیم کارت کد ۱

مرغوبیت و وضعیت بر روی قیمت گذاری سیم کارت کد ۱ موثر است. این کد، اولین کدی است که توسط اپراتور همراه اول به بازار خرید و فروش سیم کارت عرضه شده است. به دلیل قدیمی بودن و اعتبار بالایی که کسب کرده، دارای قیمت بسیار بالایی نسبت به سایر کدها است. بسیاری از افراد از این کد برای کسب‌و‌کار برای کسب اعتماد مشتریان خود استفاده می‌کنند. برخی دیگر نیز به دنبال برندینگ شخصی هستند و آن را تهیه می‌کنند. قیمت گذاری سیم کارت همراه اول کد ۱ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین بهتر است از افرادی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید. اگر به دنبال قیمت گذاری سیم کارت کد 1 تهران هستید، از شماره‌های بالای صفحه استفاده کنید. اینجا سایت قیمت گذاری سیم کارت ۰۹۱۲ است.

سیم کارت کد ۱

قیمت گذاری سیم کارت کد 2

میزان رندی و وضعیت کارکرد بر روی قیمت گذاری سیم کارت کد ۲ موثر است. با توجه به عرضه کدها به بازار، دومین کدی که در سال‌های اولیه ورود سیم کارت به ایران، عرضه شده است، همین کد ۲ می‌باشد. از نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت برای تعیین قیمت این کد می‌توانید استفاده کنید. این کد هم مانند کد قبلی دارای اعتبار بالایی است و همچنان برای بسیاری از افراد در تجارت به عنوان یک عامل با اعتبار شناخته می‌شود. همچنین افرادی که به دنبال خطوط رند این کد هستند نیز می‌دانند چقدر این دسته از کدها ارزش دارد. ناگفته نماند که خرید این دسته شماره‌ها به نوعی سرمایه‌گذاری نیز به حساب می‌آید.

ارزانترین کد ۲

قیمت گذاری سیم کارت کد 3

نوع رندی یک خط و میزان مصرف یک خط بر روی قیمت گذاری سیم کارت کد ۳ موثرند. علاوه بر کدهای ۱ و ۲ در بازار، کد ۳ نیز از آن دسته کدهایی است که دارای طرفداران مخصوص به خود است. دارای اعتبار بالا و قدمت است و در کسب‌و‌کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ربات قیمت گذاری سیم کارت، رایگان است و از آن برای مشخص کردن قیمت واقعی این کد می‌توانید استفاده کنید. به دلیل هزینه مناسب‌تری که نسبت به کدهای قبل از خود دارد، تهیه آن برای بسیاری از افراد راحت‌تر است. همچنین اگر به دنبال سرمایه‌گذاری با بودجه کمتری هستید، می‌توانید از این کد استفاده کنید زیرا با مبلغ کم هم می‌توانید نوع دست دوم آن را تهیه کنید و پول خود را حفظ نمایید.

سیم کارت کد ۳ قسطی

قیمت گذاری سیم کارت کد 4

از جمله عوامل مهم در قیمت گذاری سیم کارت کد ۴ می‌توان به نوع رند بودن و کیفیت آن اشاره کرد. معمولا صاحبین کسب‌و‌کارهای خُرد، افرادی هستند که از این کد برای برندینگ استفاده می‌کنند. قیمت آن مناسب و تهیه آن آسان است. با وجود اینکه اپراتور همراه اول دیگر پیش شماره ۰۹۱۲ را نمی‌فروشد اما همچنان به بازار خرید و فروش سیم کارت عرضه می‌شود و کسانی که به دنبال خرید این کد هستند می‌توانند به فروشندگان عادی در سطح شهر سر بزنند. فرقی نمی‌کند دارای یک کد 4 کارکرده هستید و یا در حد صفر، به راحتی و با استفاده از شماره‌های بالای این صفحه می‌توانید قیمت شماره موبایل خود را در بیاورید. این سرویس، قیمت گذاری رایگان سیم کارت است و شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای و در یک تماس تلفنی قیمت دربیاورید.

قیمت سیم کارت کد 4 ارزان

قیمت گذاری سیم کارت کد 5

آیا سیم کارت شما رند است؟ وضعیت کارکرد آن به چه صورت است؟ هر دو این فاکتورها بر روی قیمت گذاری سیم کارت کد ۵ موثرند و قیمت نهایی را تعیین می‌کنند. در صورتی که می‌خواهید خط خود را بفروشید اما نحوه قیمت گذاری آن را نمی‌دانید می‌توانید از شماره‌های بالا کمک بگیرید. این کار را به یک متخصص قیمت گذاری سیم کارت ۰۹۱۲ بسپارید. برای قیمت گذاری آنلاین سیم کارت می‌توانید طی یک تماس تلفنی و بدون هیچ گونه انتظاری و در لحظه قیمت دربیاورید. البته این کد نیز همانند سایر کدهای قبلی، رنج قیمت مخصوص به خود را دارد و بسیاری از افرادی که به دنبال خطوط تاریخ تولدی هستند، از این کد استفاده می‌کنند زیرا قیمت مناسب‌تری دارد و در دسترس نیز هست.

قیمت سیم کارت کد 5 معمولی

قیمت گذاری سیم کارت کد ۶

افرادی که در زمینه قیمت گذاری سیم کارت فعالیت می‌کنند: وضعیت رندی و کارکرد سیم کارت را برای تعیین قیمت یک سیم کارت در نظر می‌گیرند. حالا اگر برای قیمت گذاری سیم کارت کد ۶ خود به دنبال این افراد می‌گردید، کافیست با شماره‌های بالای این صفحه تماس بگیرید. کسب‌و‌کارهای مجازی معمولا از این کد برای ارتباط با مشتریانشان استفاده می‌کنند زیرا هم قیمت آن پایین‌تر است و هم می‌توانند به راحتی نوع صفر آن را تهیه کنند. شماره تماس کارشناس تعیین قیمت سیم کارت کارکرده نیز در بالای همین صفحه برای شما نمایش داده شده است. این کد دارای اعتبار مخصوص به خود است و تهیه یک نسخه رند آن باعث می‌شود بیشتر در خاطر مشتریان خود بمانید.

قیمت سیم کارت کد 6 رند

قیمت گذاری سیم کارت کد 7

شاید ساده به نظر بیاید که رند بودن شماره‌های یک خط چقدر می‌تواند بر روی قیمت گذاری سیم کارت کد 7 موثر باشد و یا اینکه آیا مدت استفاده از سیم کارت روی قیمت آن تاثیرگذار است یا نه؟ هر دو این فاکتورها از عوامل موثر در قیمت هستند و کارشناس خط بر اساس آنها تصمیم به تعیین قیمت سیم کارت کد ۷ می‌گیرد. برای بسیاری از افراد تهیه این پیش‌شماره فراهم نیست و بسیاری ترجیح می‌دهند از پیش‌شماره‌های دیگر استفاده کنند. اما به راحتی می‌توانید با یک هزینه کم صاحب این پیش‌شماره طلایی شوید فقط کافیست بدانید برای کارتان چه کدی مناسب‌تر است و کدام کد هزینه معقول‌تری دارد. قیمت گذاری خط این کد کار آسانی است اگر آن را به شخص متخصصی بسپارید.

سیم کارت 0912 کد 7 ارزان

قیمت گذاری سیم کارت کد 8

کانال قیمت گذاری سیم کارت برای این کد وجود ندارد و صرفا این کانال‌ها برای به اشتراک گذاری لیست خطوط مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر از یک کارشناس خط بپرسید مهم‌ترین عواملی که برای قیمت گذاری سیم کارت کد ۸ درنظر میگیرند، کدام‌ها هستند؟ میزان رندی و وضعیت کارکرد را برای شما مثال می‌زنند. این دو فاکتور بسیار تعیین کننده هستند. همچنین اگر می‌خواهید صاحب یک پیش‌شماره خاص شوید اما هزینه کمتری بپردازید، می‌توانید این کد را تهیه کنید زیرا دیرتر به بازار عرضه شده و دارای قدمت کمتری نسبت به کدهای قبلی خود است. به همین دلیل هزینه آن کمتر و برای خرید هدیه گزینه مناسبی است.

سیم کارت 0912 کد 8 ارزان

قیمت گذاری سیم کارت کد 9

برای قیمت گذاری سیم کارت کد ۹ تنها به دو فاکتور نوع رندی و میزان کارکرد آن نیاز داریم. این دو مبحث تعیین کننده اصلی قیمت این کد هستند. اگر می‌خواهید سیم کارت خود را بفروشید، قبل از هر کاری بهتر است از یک کارشناس خط کمک بگیرید. با استفاده از شماره‌های بالا می‌توانید از نحوه قیمت گذاری سیم کارت خود آگاه بشوید. قیمت گذاری آنلاین سیم کارت رند این کد میسر نیست زیرا سایت‌های ارائه دهنده این خدمت از رباتی که به قیمت‌های واقعی اشراف ندارد، استفاده می‌کنند.

خط ۹۱۲ کد ۹

قیمت گذاری سیم کارت کد 0

آخرین کد از مجموعه خانواده پیش‌شماره 0912 عدد 0 است. برای قیمت گذاری سیم کارت کد ۰ نیز می‌بایست دو عامل نوع رندی و میزان کارکرد مورد بررسی قرار بگیرد و بر اساس آنها رنج قیمت در بیاید. اما این کار را یک فرد عادی نمی‌تواند انجام دهد و می‌بایست یک کارشناس خط که به بازار اشراف دارد، این کار را انجام بدهد. با استفاده از شماره‌های بالای این صفحه می‌توانید با کارشناس خط در ارتباط باشید. نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت ۹۱۲ به صورت دقیق نمی‌تواند قیمت واقعی به شما بدهد بنابراین بهتر از یک کارشناس خط کمک بگیرید.

قیمت خط 0912 کد 0 ارزان

ربات قیمت گذاری سیم کارت رایگان چگونه کار می‌کند؟

ربات قیمت گذاری سیم کارت نمی‌تواند بر اساس شرایط بازار خرید و فروش خط و همچنین میزان مرغوبیت و کارکرد آن، قیمت بدهد. این ربات‌ها معمولا بر اساس میانگین لیست قیمت منتشر شده در همان سایت بررسی می‌کنند و به شما قیمت می‌دهند. این روش قیمت گذاری سیم کارت صحیح نیست و شما را گمراه می‌کند زیرا قیمت واقعی را به شما نمی‌دهند و نمی‌توانید با آن قیمت، سیم کارت خود را به کسی بفروشید.

اما در این سایت شما می‌توانید با کارشناس خط به صورت مستقیم و بی واسطه در ارتباط باشید و قیمت خط خود را در لحظه بگیرید و خیالتان راحت باشد که به شما قیمت واقعی می‌دهند. در نظر داشته باشید که این سرویس رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه نمی‌باشد.

 

آیا تعیین قیمت سیم کارت کارکرده، رایگان است؟

برای تعیین قیمت سیم کارت کارکرده کافیست با شماره‌های این صفحه تماس بگیرید. فرقی نمی‌کند که خط شما در حد صفر یا دست دوم است. در هر صورت می‌توانید به صورت رایگان با ما تماس بگیرید و قیمت واقعی سیم کارت خود را استعلام بگیرید. همچنین چندین کارشناس مجرب معرفی شده‌اند که شما بتوانید از چند نفر قیمت بگیرید و خیالتان از بابت قیمت استعلامی راحت باشد.

 

سایت قیمت گذاری سیم کارت 0912

برای بررسی قیمت سیم کارت 0912 خود می‌توانید در این سایت با کارشناسان باتجربه و متخصص ما صحبت کنید. همچنین نگران پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای نباشید زیرا این خدمت رایگان در نظر گرفته شده است. با یک تماس ابتدا قیمت خط 0912 خود را در بیاورید و سپس در صورتی که تمایل دارید آن را به فروشنده بفروشید.

 

نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت وجود دارد؟

برای قیمت گذاری سیم کارت خود نرم افزاری وجود دارد که می‌توانید با دانلود و نصب آن، قیمت خط خود را دربیاورید اما این برنامه پشتیبان فنی ندارد و نمی‌تواند بر اساس نرخ روز به شما قیمت بدهد و صرفا بر اساس قیمت خطوط مشابه یک قیمت غیرواقعی به شما می‌دهد. بنابراین شما نمیتوانید شماره موبایل خود را بر این اساس بفروشید. بهترین روش این است که از کارشناس واقعی و متخصص، قیمت بگیرید. همچنین می‌توانید برای قیمت گذاری از کارشناسانی که در بالای این صفحه معرفی شده‌اند، کمک بگیرید.

 

کانال قیمت گذاری سیم کارت

به دنبال چه نوع کانالی برای این موضوع هستید؟ کانال‌های بسیاری وجود دارند که صرفا لیست قیمت منتشر می‌کنند و قیمت روز خطوط خود را ارائه می‌دهند اما به شما قیمت نمی‌دهند زیرا کار آنها قیمت گذاری به صورت خصوصی برای شما نیست. برای این کار بهتر است از افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید. در بالای همین صفحه لیست خطوط افرادی که در زمینه قیمت گذاری سیم کارت باتجربه هستند آمده است و شما می‌توانید از همه آنها قیمت بگیرید.

 

قیمت گذاری آنلاین سیم کارت رند

اگر به دنبال قیمت گذاری سیم کارت خود هستید حالا فرقی نمی‌کند سیم کارت شما رند باشد و یا غیر رند، روش‌های آنلاین دقیقی وجود ندارد زیرا شما می‌بایست یک هزینه پرداخت کنید و سپس منتظر بمانید که آیا به شما جواب بدهند و یا خیر اما روش آفلاین (تماس تلفنی) بهترین راهکار است و فقط کافیست تلفن را بردارید و با شماره‌های بالای این صفحه تماس بگیرید. در لحظه قیمت دقیقی بگیرید و قیمت واقعی سیم کارت خود را دربیاورید. همچنین لازم به ذکر است که این کارشناسان بهترین خریدار سیم کارت رند شما هستند.

سوالات متداول

ثبت امتیاز :

(1426 امتیاز)