فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهخرید آنلاین سیم کارت

۷ گیگابایت اینترنت رایگان انتخاباتی برای تمام مردم ایران

1400/03/04

محمدجواد آذری جهرمی قول ۷ گیگابایت اینترنت رایگان انتخاباتی را به مردم ایران داد. با اعلام وزیر ارتباطات، از تاریخ ۳ خرداد ماه سال جاری، بر اساس کد ملی به مردم ایران اینترنت رایگان ارائه می‌شود.

اعتبار این بسته یک ماه است و علت عرضه این بسته، دریافت اطلاعات و مشاهده تبلیغات انتخاباتی است. بنابر گفته‌های وزیر؛ ستاد ملی کرونا برای جلوگیری از شیوع کرونا در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی را معرفی کرده است و به همین دلیل به ستاد نامزدهای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برای استفاده از این ظرفیت‌ها دستوراتی داده شده است.

وزارت بهداشت از وزارت ارتباطاهات خواسته است که در این روزها به مردم بسته‌های اینترنتی رایگان بدهند. به همین دلیلی وزیر جوان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، خبر از ارائه ۷ گیگ اینترنت رایگان به تمامی مردم ایران داد.

 

متن پست وزیر:

لطفا این مطلب رو با دقت مطالعه کنید:

۱. ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند.

 

۲. ما برای شما یک بسته ۷گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم. به هر کدملی یک بسته تعلق می‌گیرد

 

۳. برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت نام در یک هفته انجام می‌شود، تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یکماه اعتبار دارد.

 

۴. این بسته‌ها فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.

 

۵. از امروز عصر، ثبت‌نام آغاز خواهد شد.

 

۶. بسته‌های فعال فعلی شما، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود.

 

۷. ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

 

لطفا این مطلب رو به هر طریقی تونستید به اشتراک بگذارید تا همه مطلع بشوند و جا نمونند.

 

روزتون خوش

 

برای ثبت نام و دریافت به سایت ictgifts.ir مراجعه کنید. همچنین آذری جهرمی اشاره کرد به علت فشار نیامدن به شبکه و کاهش سرعت ثبت نام، افراد باید در طول یک هفته و بر اساس کدملی نسبت به فعال کردن بسته خود اقدام کنند.

زمان‌بندی ثبت‌ نام برای تمام افراد به شرح زیر است:

 

ساعت ۱۲ دوشنبه ۳ خرداد تا ساعت ۱۲ سه‌شنبه ۴ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۰ و ۱ است.

ساعت ۱۲ سه‌شنبه ۴ خرداد تا ساعت ۱۲ چهارشنبه ۵ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۲ و ۳ است.

ساعت ۱۲ چهارشنبه ۵ خرداد تا ساعت ۱۲ پنج‌شنبه ۶ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۴ و ۵ است.

ساعت ۱۲ پنج‌شنبه ۶ خرداد تا ساعت ۱۲ جمعه ۷ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۶ و ۷ است.

ساعت ۱۲ جمعه ۷ خرداد تا ساعت ۱۲ شنبه ۸ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۸ و ۹ است.

ساعت ۱۲ شنبه ۸ خرداد تا ساعت ۱۲ دوشنبه ۱۰ خرداد، ثبت نام برای تمامی کدهای ملی‌ آزاد است.

این هدیه فقط بر روی اپراتور تلفن همراه فعال می‌شود. برای مثال فردی که سیم کارت همراه اول دارد می‌تواند از این بسته استفاده کند و افرادی که اینترنت مخابرات دارند هیچ بسته‌ای دریافت نخواهند کرد. در صورتی که مشترکین دارای بسته اینترنت فعالی باشند، بسته فعال آنها در حالت رزرو می‌ماند و پس از اتمام بسته هدیه می‌توانند از بسته فعال قبلی خود استفاده کنند.

جهت جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری وی افزود: هیچ تماسی برای این بسته با مشترکین گرفته نخواهد شد و کد فعال‌سازی نیز پیامک نمی‌شود و ثبت نام فقط و فقط از طریق سایت اعلام شده انجام خواهد گرفت.

منبع: zoomit.ir

 

ثبت امتیاز :

(1 امتیاز)