فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهخرید آنلاین سیم کارت

اینجا سیم خان است، ویترینی از سیم کارت‌های شما

فروشگاه‌های فیزیکی و یا دفاتر پیشخوان دولت محدودیت‌های فراوانی برای فروشنده‌ها و مدیران دفاتر و همچنین خریداران به وجود می‌آورند. به عنوان مثال کرونا چقدر در میزان فروش حضوری شما تاثیر منفی داشت؟ به همین دلیل است که فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.

بنابراین اگر شما فروشنده سیم کارت هستید و فروشگاه دارید و یا در دفتر پیشخوان دولت مشغول به فروش سیم کارت هستید و در فکر راه‌اندازی یک فروش آنلاین موفق هستید، همین حالا بهترین فرصت است که به خانواده بزرگ سیم خان بپیوندید. شما برای خودتان کار می‌کنید و سیم خان به شما در افزایش فروشتان کمک خواهد کرد.

{ اگر  در حوزه خرید و فروش سیم کارت فعالیت دارید؛ همین حالا وارد پلتفرم سیم خان شوید }

در پلتفرم سیم خان می‌توانید هم سیم کارت بفروشید و هم سیم کارت بخرید! هم فروشنده باشید و هم خریدار اما با این تفاوت که قیمت سیم کارت‌ها را به صورت عمده مشاهده می‌نمایید. یکی از مزیت‌های خرید آنلاین سیم کارت این است که شما می‌توانید به صورت تکی اما با قیمت عمده، خط را بخرید و بلافاصله بعد از خرید کد فعالسازی سیم کارت برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید آن را در فروشگاه یا دفتر خود برای مشتریانتان فعال کنید.

دست شما در سیم خان به عنوان یک فروشنده برای فروش سیم کارت چه به صورت آنلاین و چه به صورت غیرآنلاین باز است و شما می‌توانید سیم کارت‌های خود از جمله صفر و یا کارکرده تبلیغ کنید. همچنین اگر قصد نمایش ویژه سیم کارت‌های خود را دارید، تبلیغات کلیکی فرصتی استثنایی برای افزایش فروش شماست.

فقط چند کلیک تا افتتاح شعبه آنلاین کسب‌و‌کارتان فاصله دارید. فعالیت خود را در سیم خان آغاز کنید و به جمع بهترین‌ها ملحق شوید. برای فروش آنلاین خط در سیم خان مراحل ساده‌ای پیش روی شماست که در زیر توضیح داده شده است.

 

اینفوگرافیک ثبت فروشگاه در سیم خان

 

ابتدا باید در سیم خان به عنوان فروشنده ثبت نام کنید.

سپس مدارک خود را که شامل موارد زیر است ارسال کنید:

  • تصویر مجوز دفتر پیشخوان دولت
  • تصویر کارت ملی مدیر دفتر پیشخوان دولت
  • تصویر کارت پرسنلی مدیر دفتر پیشخوان دولت

بعد از تائید مدارک، پشتیبان سیم خان با شما تماس می‌گیرد و آموزش‌های لازم را به شما توضیح خواهد داد. نکته بسیار مهم در رابطه با پرداختِ هزینه سیم کارت‌های فروخته شده شما می‌باشد که بهترین شرایط را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

کمتر از ۲۴ ساعت هزینه به حساب بانکی شما واریز می‌شود و شما می‌بایست تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر درخواست خود را مبنی بر پرداخت ثبت کنید در صورتی که درخواست خود را بعد از ساعت ۱۲ ظهر ثبت کنید، پرداختی شما به روز بعدی موکول می‌شود.

کارمزد پلتفرم سیم خان ۵٪ است.

در صورتی که فروشنده سیم کارت در مغازه‌های خرید و فروش خط هستید فقط می‌توانید به صورت غیرآنلاین سیم کارت‌های خود را بفروشید و حق فروش سیم کارت به صورت اینترنتی فقط برای دفاتر پیشخوان دولت است.

بنابراین فروشندگان محترم می‌توانند با ثبت فروشگاه در سیم خان و بدون نیاز به ارسال مدارک، فعالیت خود را شروع کنند. در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید کارشناسان پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما هستند.

 

 

مزایای فروش سیم کارت در سیم خان

ثبت فروشگاه در سیم خان