خرید آنلاین سیم کارت
قیمت گذاری سیم کارت

کامل ‌ترین راهنمای خرید بسته مکالمه برای سیم کارت همراه اول + معرفی کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول

1400/04/12

در این مقاله در خصوص انواع بسته‌های مکالمه همراه اول برای مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول توضیحاتی ارائه شده است. مقاله شامل توضیحاتی در خصوص انواع بسته‌های مکالمه برای مشترکین دائمی و بسته‌های مکالمه برای مشترکین اعتباری، نحوه خرید و فعال‌سازی آنها و همچنین طرح مکالمه همراهی می‌باشد. طرح روزهای گرم حرفی یا بسته‌های مکالمه روزانه نیز معرفی شده‌اند. نکاتی در مورد کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول نیز ارائه شده است.

 

بسته مکالمه همراه اول از جمله طرح‌ها و خدمات اپراتور همراه اول است که محبوبیت زیادی میان مشترکین این اپراتور دارد و بسیار پرطرفدار است. همراه اول از جمله اپراتورهایی است که برای مدیریت هزینه‌های مکالمه مشترکین خود طرح‌های مختلفی را طراحی و اجرا می‌کند.

 

بسته مکالمه نیز از جمله این طرح‌هاست. با خرید بسته مکالمه همراه اول ماهانه، هزینه مکالمات درون شبکه (سیم کارت همراه اول و یا تلفن ثابت) شما با قیمت پایین‌تری محاسبه می‌شود. بسته‌های مکالمه برای سیم کارت‌های دائمی و اعتباری قابل استفاده است. هر نوع سیم کارت، بسته‌های مکالمه اختصاصی خود را دارد. اما برای مکالمات برون شبکه بسته‌ای معرفی نشده است

 

برای آشنایی با انواع، شرایط، نحوه خرید و نحوه فعال سازی بسته‌های مکالمه همراه اول با ما همراه باشید.

 

آموزش خرید بسته مکالمه سیم کارت دائمی همراه اول

 

آموزش خرید بسته مکالمه سیم کارت دائمی همراه اول

در صورتی که از مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول مانند سیم کارت 0912 همراه اول هستید، می­توانید از انواع بسته­های مکالمه ویژه مشترکین دائمی استفاده نمایید. این بسته­ها از تنوع خوبی برخوردارند. تفاوت بسته­ها بر اساس حجم دقیقه است. شما می­توانید از میان بسته‌های مکالمه با حجم ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه انتخاب نمایید.

 

هر چه حجم دقیقه بسته مکالمه همراه اولی که انتخاب می‌کنید، بیشتر باشد، هزینه مکالمه به ازای هر دقیقه کمتر خواهد بود. بنابراین بسته‌‌های مکالمه قیمت‌های متفاوتی دارند. برای مثال:

 

  • بسته ۲۰۰ دقیقه ۱۰.۹۰۰ تومان
  • بسته ۳۰۰ دقیقه ۹۰۰.۱۵ تومان
  • بسته ۵۰۰ دقیقه ۲۴.۹۰۰ تومان
  • بسته ۷۰۰ دقیقه ۳۴.۹۰۰ تومان
  • بسته ۱۰۰۰ دقیقه ۴۴.۹۰۰ تومان

 

البته ۹٪ ارزش افزوده به هزینه اعلام شده افزوده می‌شود. در صورت خرید بسته مکالمه همراه اول ماهانه برای سیم کارت دائمی، هزینه آن به صورتحساب شما اضافه خواهد شد. بسته مکالمه برای مدت یک ماه فعال است به همین دلیل این بسته‌ها، بسته مکالمه همراه اول ماهانه نیز نامیده می‌شوند.

 

720 دقیقه مکالمه همراه اول یکی از بسته‌های معروف است که در گذشته کاربران آن را فعال می‌کردند اما در حال حاضر این بسته به ۷۵۰ دقیقه افزایش پیدا کرده است.

 

اگر قصد خرید سیم کارت 0912 ارزان را دارید این مطلب را بخوانید {مراقب کلاهبرداری از طریق قیمت پایین باشید}

 

امکان فعال نمودن همزمان بیش از یک بسته مکالمه وجود ندارد و برای فعال کردن بسته دوم مکالمه همراه اول، لازم است تا اتمام بسته اول صبر کنید.

 

آشنایی با کد خرید بسته مکالمه همراه اول دائمی در ۱ دقیقه

برای خرید بسته مکالمه همراه اول ماهانه، کد دستوری وجود دارد. مشترکین می‌توانند به راحتی و با شماره‌گیری کد مربوطه بسته مکالمه خود را فعال کنند. مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول می­توانند با شماره­گیری کد دستوری #3371*10* از میان گزینه‌های موجود، بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را فعال نمایند.

 

البته امکان فعال کردن بسته مورد نظر به صورت مستقیم و با کد اختصاصی آن بسته نیز وجود دارد. برای مثال با کد دستوری #1*3371*10* بسته ۲۰۰ دقیقه مکالمه و #2*3371*10* برای بسته ۳۰۰ دقیقه مکالمه می­باشد.

برای استعلام بسته مکالمه نیز می­توانید از کد دستوری #3370*10* استفاده نمایید.

 

آسان‌ترین روش فعال سازی بسته مکالمه سیم کارت اعتباری همراه اول

 

آسان‌ترین روش فعال سازی بسته مکالمه سیم کارت اعتباری همراه اول

بسته مکالمه همراه اول برای سیم کارت اعتباری نیز تعریف شده است. مشابه سیم کارت دائمی، بسته­های مکالمه سیم کارت اعتباری همراه اول نیز به صورت یک ماهه بوده و امکان فعال کردن همزمان بیش از یک بسته وجود ندارد.

 

بسته‌های مکالمه همراه اول اعتباری نیز متنوع هستند و شما می‌توانید بر اساس نیاز، بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید. بسته های با حجم ۲۵۰،۱۵۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۸۰۰ دقیقه می‌باشند. با خرید بسته‌های مکالمه همراه اول ماهانه با حجم بیشتر هزینه کمتری به ازای یک دقیقه مکالمه می‌پردازید که البته ۹٪ ارزش افزوده نیز به این مبلغ افزوده می‌شود.

 

  • بسته ۱۵۰ دقیقه ۹.۹۰۰ تومان
  • بسته ۲۵۰ دقیقه ۱۴.۹۰۰ تومان
  • بسته ۴۰۰ دقیقه ۲۲.۹۰۰ تومان
  • بسته ۶۰۰ دقیقه ۳۲.۹۰۰ تومان
  • بسته ۸۰۰ دقیقه ۴۱.۹۰۰ تومان

 

چگونه در خرید اقساطی سیم کارت 0912 سود کمتری بپردازیم؟

 

همانطور که گفته شده، برای مشترکین اعتباری، خرید بسته مکالمه همراه اول توسط کسر از شارژ است و پس از خرید، هزینه بسته از اعتبار سیم کارت شما کسر می‌شود. بسته‌های مکالمه همراه اول برای سیم کارت‌های اعتباری نیز مشابه بسته‌های سیم کارت دائمی، به صورت ماهانه می‌باشند و امکان رزرو ندارند.

 

کد بسته مکالمه ماهانه همراه اول اعتباری

برای خرید بسته مکالمه سیم کارت همراه اول نیز می­توانید از کد های دستوری استفاده کنید. کد دستوری برای سیم کارت دائمی و اعتباری یکسان است. با شماره‌گیری کد دستوری #3371*10* از میان گزینه های موجود، بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را فعال نمایند. استعلام بسته مکالمه نیز با کد دستوری 3370#*10* انجام می­شود.  

کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول

کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول اعتباری و دائمی (مکالمه رایگان همراه اول) دیگر فعال نیست. اما در ادامه روش‌هایی معرفی شده است تا با صرف هزینه مقرون به صرفه بتوانید ساعات بیشتری مکالمه کنید.  

 

سریع‌ترین روش خرید بسته مکالمه همراه اول به صورت آنلاین

 

سریع‌ترین روش خرید بسته مکالمه همراه اول به صورت آنلاین

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با مراجعه به فروشگاه همراه اول، بسته مکالمه همراه اول مورد نظر خود را به صورت آنلاین نیز خریداری نمایند. پس از مراجعه به فروشگاه، گزینه خرید بسته را انتخاب کنید. تمامی انواع بسته‌ها به شما پیشنهاد می‌شود و شما می‌توانید بر اساس نوع سیم کارت، بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین شما می‌توانید با خرید آنلاین از سایت هم، بسته موردنظر خود را فعال کنید. مزیت خرید بسته همراه اول به صورت آنلاین، این است که می‌توانید نحوه پرداخت هزینه بسته را نیز انتخاب کنید. این امکان وجود دارد که هزینه بسته را با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب پرداخت نمایید. مشترکین اعتباری می‌توانند پرداخت هزینه بسته مکالمه از طریق شارژ و مشترکین دائمی می‌توانند پرداخت هزینه بسته مکالمه را از طریق صورتحساب انتخاب نمایند.

همچنین در خرید آنلاین بسته مکالمه این امکان وجود دارد که هر شماره دلخواهی را وارد نمایید. بنابراین خرید بسته مکالمه برای دیگران نیز به صورت آنلاین ممکن است.

 

قیمت‌گذاری و فروش فوری 0912

 

چطور به سادگی بسته مکالمه همراه اول اختصاصی هر مشترک را فعال کنیم؟

اپراتور همراه اول برای مشترکین خود بسته مکالمه همراه اول اختصاصی نیز در نظر گرفته است. بر اساس میزان و الگوی استفاده شما از سیم کارتتان، بسته مکالمه ویژه و اختصاصی شما، پیشنهاد می‌شود.

با استفاده از بسته مکالمه اختصاصی خود می‌توانید در هزینه‌ها به مقدار قابل ملاحظه‌ای صرفه‌جویی کنید و هزینه کمتری به ازای یک دقیقه مکالمه بپردازید. در صورتی که از مشترکینی هستید که حجم مکالمات بالایی دارید، این بسته برای شما مقرون به صرفه تر از دیگر انواع بسته مکالمه خواهد بود.

این بسته مکالمه که بسته مکالمه همراهی نیز نامیده می‌شود هم برای سیم کارت‌های اعتباری و هم برای سیم کارت‌های دائمی قابل فعال سازی است. مشترکین دائمی هزینه این بسته را در صورتحساب خود می‌پردازند اما با تایید و فعال سازی بسته هزینه آن از اعتبار مشترکین اعتباری کسر می‌شود.

این طرح صرفا برای مکالمه نیست و شما می‌توانید علاوه بر مکالمه همراهی، پیامک همراهی و اینترنت همراه را نیز فعال کنید تا بر اساس الگوی مصرف، بسته اختصاصی اینترنت و پیامک نیز به شما تعلق گیرد.

 

کد دستوری مشاهده و خرید بسته مکالمه اختصاصی هر مشترک

امکان مشاهده و خرید این بسته نیز با کد دستوری وجود دارد. #1*1000* کد دستوری است که مشترکین با استفاده از آن می­توانند بسته اختصاصی خود را مشاهده نموده و در صورت تایید آن را فعال نمایند. با کد دستوری #11*1000* می­توانید به صورت مستقیم بسته اختصاصی مکالمه همراهی خود را فعال کنید.

 

مراحل انتخاب و خرید سیم کارت 0912 به کمک من

 

همه چیز درباره بسته های تخفیف مکالمه

علاوه بر بسته مکالمه همراه اول، طرحی دیگری نیز وجود دارد که برای مشترکین دائمی همراه اول است. مشترکین دائمی همراه اول می‌توانند با استفاده از آن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. این طرح بسته‌های تخفیف مکالمه درون شبکه نامیده می‌شود. بسته‌ها در دو نوع تعریف شده‌اند که شامل ۳۰٪ و ۵۰٪ تخفیف می‌شوند. این بسته ها نیز به صورت ماهانه بوده و برای مدت ۳۰ روز فعال هستند.

پس از مدت یک ماه، بسته منتخب شما به صورت اتوماتیک فعال می‌شود. البته قبل از اتمام بسته اول، پیامک رو به اتمام بودن دوره بسته مکالمه برای شما ارسال خواهد شد.

توجه کنید امکان فعال نمودن دو نوع بسته مکالمه به صورت همزمان وجود ندارد و برای فعال نمودن بسته دیگر باید تا اتمام بسته قبلی صبر کنید یا بسته قبلی را غیر فعال نمایید.

 

کد دستوری خرید بسته‌های تخفیف مکالمه

مشترکین دائمی همراه اول می‌توانند با کد #335*10* نسبت به انتخاب و فعال نمودن بسته مکالمه همراه اول از این نوع اقدام نمایند. از این کد میتوان به نام کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول نیز نام برد. میپرسد چطور؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

3351#*10* برای فعال نمودن تخفیف ۳۰٪ و #3352*10*  برای فعال نموده تخفیف ۵۰٪ تعریف شده است. کد #3358*10* برای لغو تمدید خودکار و #3350*10* برای بررسی وضعیت بسته تعریف شده است.

 

خرید بسته‌های تخفیف مکالمه سیم کارت همراه اول با ارسال پیامک

با ارسال پیامک به شماره ۸۰۶۱ می‌توانید بسته تخفیف مکالمه را فعال کنید. با ارسال عدد ۱ به صورت لاتین به این شماره، تخفیف ۳۰٪ و با ارسال عدد ۲ به صورت لاتین به این شماره، تخفیف ۵۰٪ فعال می‌شود. با ارسال عدد ۸ نیز، تمدید اتوماتیک لغو می‌شود. برای استعلام و بررسی وضعیت طرح نیز می‌توانید از ارسال ۰ به همین شماره استفاده نمایید.

 

روزهای گرم حرفی؛ بسته مکالمه سیم کارت همراه اول روزانه

 

روزهای گرم حرفی؛ بسته مکالمه سیمکارت همراه اول روزانه

از دی ماه سال ۹۳، همراه اول برای مشترکین دائمی و اعتباری خود امکان استفاده از بسته مکالمه همراه اول روزانه را نیز فراهم نموده است. این طرح که روزهای گرم حرفی نامیده می‌شود، به مشترکین دائمی و همراه اول این امکان را می‌دهد که با هزینه ۱۵۰۰۰ ریال، از ۶۰ دقیقه مکالمه بهره‌مند شوند.

 

سیم کارت 0912 شما را به قیمت خوبی خریداریم {خریدار واقعی خط ۰۹۱۲}

 

مشترکین اعتباری ۹٪ ارزش افزوده را نیز پرداخت می­نمایند. این بسته از ۷ صبح تا ۲۳ شب فعال است. مشترکین می­توانند این ۶۰ دقیقه را در طول یک یا چندین تماس استفاده نمایند. هر مشترک در طول روز می­تواند تنها یک بار بسته روزانه را فعال نماید.

 

کد دستوری خرید بسته مکالمه سیم کارت همراه اول روزانه

مشترکین همراه اول می­توانند با کد دستوری #3361*10* این بسته را خریداری نموده و با کد دستوری #3360*10*  وضعیت بسته خود را بررسی نمایند.

امکان خرید بسته مکالمه روزانه با ارسال پیامک نیز وجود دارد. با ارسال عدد ۱ لاتین به شماره ۸۰۶۴ یا ارسال عدد ۳۳۶۱ به شماره ۸۹۱۰ امکان خرید بسته روزانه فراهم است. استعلام وضعیت بسته نیز با ارسال عدد ۰ لاتین به شماره ۸۰۶۴ و عدد ۳۳۶۰ به شماره ۹۸۱۰ قابل انجام است.

 


آموزش نحوه دایورت خط همراه اول و تلفن ثابت + سایر اپراتورها

آموزش نحوه دایورت خط همراه اول و تلفن ثابت + سایر اپراتورها

چگونه پرینت خط همراه اول بگیریم؟

چگونه پرینت خط همراه اول بگیریم؟


(2 امتیاز ) 5 / 4

ثبت امتیاز

امتیاز

مراحل خرید آنلاین سیم کارت


ثبت نام

ثبت نام

برای خرید آنلاین سیم کارت ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و سپس با رمز عبوری که از طریق پیامک به شما ارسال می‌شود، به حساب کاربریتان وارد شوید.

انتخاب سیم کارت

انتخاب سیم کارت

با استفاده از جستجوگر هوشمند، از میان هزاران سیم کارت، شماره دلخواه خود را جستجو کنید. شما می‌توانید با انتخاب یک یا چند فیلتر به شماره موردنظر خود برسید.

پرداخت و دریافت کد فعال سازی

پرداخت هزینه سیم کارت

پس از پرداخت هزینه سیم کارت به صورت آنلاین، کد فعالسازی سیم کارت برای شما پیامک می‌شود. در نگهداری از این کد دقت کنید.

مراجعه به دفتر پیشخوان

دریافت سیم کارت

برای تحویل سیم کارت خریداری شده به همراه کارت ملی و کد فعالسازی به یکی از نمایندگان سیم خان در سراسر کشور مراجعه کنید.

صفحه اینستاگرام سامانه سیم خان