فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهخرید آنلاین سیم کارت

راهنمای فعالسازی شارژ اضطراری همراه اول رایگان

1402/10/30

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

اگه شما هم از مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول هستید، حتماً براتون پیش اومده که حین مکالمه، تلفنتون قطع بشه یا تو موقعیتی که نیاز دارین تا یه تماس برقرار کنین، اعتبار سیم کارت شما به پایان رسیده باشه و خرید شارژ تو اون موقع براتون مقدور نباشه. دقیقاً تو این شرایط هستش که سرویس شارژ اضطراری این اپراتور به کارتان میاد.

سرویس چتر اضطراری یا همون شارژ رایگان این فرصت رو برای شما فراهم می‌کنه که در چنین موقعیت‌های ضروری آسوده خاطر باشین.

 

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

به همین منظور از تاریخ ۰۸/۱۲/۱۳۹۷ این سرویس از طریق کد دستوری #10* نیز قابل ارائه هستش. برای دریافت اعتبار فقط کافیه این کد رو از طریق سیم کارت همراه اول شماره‌گیری کنین.

 

 حالا بریم سراغ این سرویس...

 

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

سرویس شارژ اضطراری همراه اول چیست؟

سرویس اعتبار اضطراری به کاربران واجد شرایطی که درخواست اعتبار می‌کنن، شارژ اضطراری به مبلغ ۶۰۰ تومن به عنوان شارژ ارائه میده. پس از اولین شارژ توسط مشترک مبلغ مذکور به علاوه ۴۰ تومن هزینه کارمزد، از حساب مشترک کسر میشه.

ناگفته نمونه که این شارژ همراه اول اضطراری به مدت یک ماه پس از فعالسازی سرویس، مهلت استفاده داره.

 

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

شرایط لازم برای استفاده از سرویس اعتبار اضطراری همراه اول

استفاده از شارژ قرضی همراه اول مستلزم داشتن شرایطی هستش که در زیر برای شما بازگو کرده‌ایم:

این سرویس مخصوص مشترکین اعتباری می‌باشد زیرا کاربردی برای مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول ندارد.

 

حداقل سه ماه از فعالسازی خط گذشته باشد.

 اعتبار فعلی آن ها کمتر از ۲۰۰ ریال باشد

 

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

روش درخواست شارژ اضطراری همراه اول چگونه است؟

شما برای فعالسازی یا مشاهده وضعیت خود میتونین از دو روش استفاده کنین: روش اول استفاده از برنامه "همراه من" و روش دوم استفاده از " کد دستوری شارژ اضطراری همراه اول" هستش.

برای استفاده از کد دریافت شارژ اضطراری همراه اول، شما میتونین از درگاه #10* استفاده کنین.

 

کد شارژ اضطراری همراه اول از درگاه #10*:

 

مشاهده وضعیت: #250*10*

فعالسازی سرویس: #251*10*

راهنما: #259*10*

 

 و اما ادامه ماجرا ...

 

سرویس چتر اضطراری همراه اول (تماس و شارژ اضطراری)

شرکت ارتباطات سیار ایران برای حمایت از مشترکین سیم کارت اعتباری و در راستای شعار هیچکس تنها نیست در هنگام اتمام شارژ، سرویس چتر اضطراری را ارائه کرده.

برای استفاده از سرویس چتر اضطراری شما می‌توانید کد دستوری #26*10* رو شماره‌گیری و از مجموعه سرویس‌های چتر اضطراری مطلع بشین.

 

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

درخواست تماس همراه اول

زمانی که شارژ کافی ندارین، میتونین با ارسال یک کد USSD از دوستان همراه اولی خود درخواست تماس کنین. در شرایط اضطراری کد #261*10* را شماره‌گیری کنین. شماره مشترک مورد نظر راو وارد کرده و از وی درخواست تماس کنین.

درخواست تماس شما از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید.

 

فعال سازی شارژ اضطراری همراه اول

زمانی که شارژ کافی ندارین، میتونید با شماره‌گیری کد USSD از دوستان درون شبکه خود درخواست شارژ کنید تا برای شما انتقال انجام دهند.

در شرایط خاص با ارسال کد درخواست شارژ همراه اول، #262*10* و درج شماره مشترک موردنظر، از سایر مشترکین به جز ایرانسل و رایتل درخواست شارژ کنین.

مبلغ این شارژ ۱۰۰۰ تومن هستش. درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع مشترک موردنظر خواهد رسید و این امکان را به مشترک میده تا با ارسال عدد ۱ انتقال شارژ را تائید و یا با ارسال عدد ۲ درخواست را رد کند.

درصورت تایید مشترک انتقال‌دهنده شارژ، مبلغ مورد نظر به حساب وی واریز میشه و با کسر ۴۰ تومن به عنوان کارمزد انتقال، اعتبار مشترک درخواست دهنده انتقال خواهد یافت.

 

https://simkhan.ir/contentimg/foot-print.jpg

 

قوانین سرویس چتر اضطراری

دو سرویس «درخواست تماس» و «درخواست شارژ»، ویژه مشترکین اعتباری می‌باشند.

سرویس «مکالمه اضطراری» از مجموعه سرویس‌هاحذف گردیده است.

شرایط عمومی و محدودیت‌های سرویس (شرایط برخورداری از سرویس درخواست تماس و شارژ) به شرح ذیل می‌باشد:

 

۱/ مشترکین فعال با اعتبار کمتر از ۲۰ تومن

۲/ مشترکین با شرایط قطع یک طرفه

۳/ مشترکین با شرایط قطع دو طرفه

 

محدویت‌های استفاده از سرویس چتر اضطراری همراه اول

ارسال حداکثر ۵ درخواست در فاصله زمانی دو افزایش اعتبار

 

مجموعه سرویس‌های چتر اضطراری همراه اول

راه‌انداری مجموعه سرویس‌های چتر اضطراری همراه اول از اسفند ماه سال ۱۳۹۱ کلید خورد. شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) با شعار معروف خود، هیچکس تنها نیست، از مشترکین سیم کارت‌های اعتباری خود در هنگام اتمام شارژ با ارائه مجموعه سرویس‌های چتر اضطراری حمایت میکنه.

کد دستوری استفاده از این سرویس #26*111* هستش و مشترکین اعتباری میتونند برای استفاده از مکالمه اضطراری، درخواست تماس و یا درخواست شارژ از آن استفاده کنن.

در سرویس "مکالمه اضطراری"، مشترکینی که شارژ کافی ندارند میتونند از همراه اول بخواهند که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به ایشان ارائه کند. در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد #261*111* از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره‌های همراه اول و تلفن ثابت، قابل دریافت است. مهلت استفاده از این «پنج دقیقه» تا یک روز خواهد بود.

 

با خرید بسته‌ پیامک همراه اول، هوای جیبتان را داشته باشید

 

از طریق سرویس "درخواست تماس"، مشترکینی که شارژ کافی ندارند می‌توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که با ایشان تماس بگیرند. در شرایط اضطراری با ارسال کد #262*111* و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول می‌توان درخواست تماس نمود. این درخواست از طریق پیامک به اطلاع مشترک موردنظر خواهد رسید.

با سرویس "درخواست شارژ" نیز مشترکینی که شارژ کافی ندارند می‌توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که برای ایشان انتقال شارژ انجام دهند. در شرایط اضطراری با ارسال کد #263*111* و اعلام شماره مشترک موردنظر، می‌توان از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمود.

 

مبلغ این شارژ  ۱۰۰۰ تومن خواهد بود. درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع مشترک از طرف شماره همراه اول (HAMRAHAVAL) مورد نظر خواهد رسید و این امکان را به مشترک می‌دهد تا با ارسال عدد ۱ انتقال ۱۰۰۰ تومان شارژ را تائید و یا با ارسال عدد ۲ درخواست را رد کند. در صورت تایید مشترک انتقال دهنده شارژ، مبلغ ۱۰۰۰ تومن به حساب وی منظور می‌شود و با کسر ۴۰ تومان به عنوان کارمزد انتقال، مبلغ ۹۶۰ تومن به اعتبار متقاضی انتقال خواهد یافت.

نحوه-استعلام-شارژ-همراه-اول

استعلام شارژ سیم کارت همراه اول {کد موجودی اعتبار باقیمانده}

قبلی
سیم-کارت-0912-ارزان-رو-نقدی-بخریم-یا-قسطی

سیم کارت همراه اول 0912 رو نقدی بخریم یا قسطی؟

بعدی

ثبت امتیاز :

(48 امتیاز)