فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهفروشگاه اینترنتی سیم کارت ماهانا همراه

دانستنی هایی در مورد شارژ فوق العاده همراه اول

1399/06/24

شرکت ارتباطات سیار ایران همراه اول نخستین و بزرگ ترین اپرتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است. همراه اول تا کنون نزدیک به 90 میلیون سیم کارت به مشرکین خود واگذار کرده است.

طرح شارژ فوق العاده سیم کارت های اعتباری همراه اول

شرکت همراه اول برای افزایش رضایتمندی مشترکین و کاربران خود اقدام به ارائه شارژ هدیه با نام شارژ فوق العاده کرد. این طرح  از دی ماه سال گذشته برای مشترکین اعتباری فعال شد. برای اطلاع از میزان شارژ هدیه در ادامه میتوانید جدول مربوط به هدیه ی کارت شارژها را مشاهده نمایید.

پوشش سراسری سیمکارت همراه اول

در حال حاضر 96 درصد جمعیت تحت پوشش نسل دو و تمامی 1246 شهر کشور تحت پوشش نسل سه و چهار و چهارونیم همراه اول هستند.

بیش از 70 هزار کیلومتر از جاده های کشور آنتن های همراه اول نصب شده است و همچنین ارتباط رومینگ بین الملل آن با 270 اپراتور در 112 کشور جهان برقرار است.

خدمات سیم کارت همراه اول

اپراتور همراه اول خدمات متنوع و جذابی را به مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری خود ارائه می دهد. در ادامه به معرفی این خدمات میپردازیم.

 

تعویض سیم کارت سوخته همراه اول

در صورتی که سیم کارت مخدوش و غیر قابل استفاده شود و یا پیغام  insert simcard یا Card rejecte بر روی صفحه گوشی در قسمت آنتن را مشاهده کردند مشترکین می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی نسبت به تعویض سیم کارت خود اقدام نمایند.

برای اینکار به همراه داشتن مدارکی از قبیل کارت ملی و حضور خود مالک سیم کارت برای تعویض سیم کارت الزامی است.

طرح شارژ وفاداری همراه اول

این طرح برای آن دسته از مشترکانی قابل استفاده است که سابقه طولانی در استفاده از سیم کارت همراه اول دارند بصرفه است. به عنوان مثال اگر 10 سال است که شما از مشترکان همراه اول هستید به ازای هر سال حضور 1% تخفیف می گیرید یا به عبارتی 10% در کل. برای استعلام وضعیت حضور در همراه اول و میزان تخفیفی که به شما تعلق می گیرد میتوانید کد دستوری زیر را با سیم کارت همراه اول خود شماره گیری کنید:

1261#*10*

 

 برای استفاده از تخفیف باید کد شارژ را در بخش پین کد زیر قرار دهید و آنرا شماره گیری فرمایید.

#پین کد*122*10*

 

طرح مکالمه نامحدود سیم کارت همراه اول

طرح مکالمه نامحدود یکی از مقرون به صرفه ترین طرح‌های همراه اول است. این طرح برای افرادی که بیشتر با تماس تلفنی سروکار دارند بهترین گزینه است پیشنهاد میکنم که شما هم حتما از این طرح استفاده کنید.

کد دستوری طرح مکالمه نامحدود

برای استفاده از این طرح شما باید کد دستوری زیر را شماره گیری نمایید:

   1#*1000*

 

وقتی که شما  کد دستوری فوق را شماره گیری کردید، همراه اول بر اساس الگوی مصرف شما در ماه یک مبلغی مثلا بین 5 تا 20 هزار تومان به شما پیشنهاد می‌دهد، شما میتوانید با پرداخت آن هزینه تا یک ماه به صورت رایگان با تمامی دوستان همراه اولی و تلفن ثابت صحبت کنید.

البته شما باید به این نکته توجه کنید که استفاده منصفانه ای از این طرح داشته باشید تا الگوی مصرف شما بیش از حد نشود، اگر شما بیش از حد از این طرح استفاده کنید به ناچار باید در ماه بعدی هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

 

شارژ فوق العاده همراه اول چیست؟

 

#...*142*

1#*

 

در این طرح مشترکین همراه اول می توانند علاوه بر مبلغ اصلی شارژ از شارژ هدیه نیز استفاده کنند. لازم به ذکر است این طرح فقط برای مشترکان سیم کارت اعتباری همراه اول قابل استفاده می باشد و مشترکین دائمی نمیتوانند از این طرح استفاده کنند.

 

کد جدید شارژ فوق العاده همراه اول

قبلا برای استفاده از شارژ فوق العاده همراه اول  همانطور که در این مقاله گفتیم فقط کافی بود که کد شارژ خریداری شده را با شماره 142 وارد کنید.

1#*142*

 اما در هر حاضر این کد تغییر کرده و متاسفانه توسط همراه اول زیاد اطلاع رسانی نشده است. این کار باعث نارضایتی در بین مشترکین همراه اول شده است. برای شارژ فوق العاده همراه اول باید از کد دستوری زیر استفاده کنید:

1#*

 

در جدول زیر مبلغ شارژ هدیه و مدت زمان استفاده از آن را مشاهده می کنید:

مدت اعتبار

مبلغ شارژ (تومان)

مبلغ شارژ هدیه (تومان)

مبلغ کل شارژ (تومان)

5 روز

5,000

500

5,500

7 روز

10,000

1,500

11,500

15 روز

20,000

5,000

25,000

20 روز

50,000

15,000

65,000

30 روز

100,000

35,000

135,000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگی های شارژ فوق العاده همراه اول:

  1. نکته ای که در هنگام خرید شارژ فوق العاده همراه اول باید به آن توجه کرد این است که پس از اتمام مدت اعتبار تعیین شده، شارژ اصلی به علاوه شارژ هدیه منقضی خواهد شد.
     
  2. شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پیامک و دیتای تعرفه آزاد می‏ شود، در نتیجه امکان خرید بسته با استفاده از شارژ هدیه وجود ندارد.
     
  3. انتقال اعتبار با شارژ فوق العاده امکان پذیر نیست.

 

کد های دستوری سیمکارت همراه اول

همراه اول تمام محصولات خود را علاوه بر درگاه های تحت وب از طریق کد های USSDنیز ارائه می دهد.

 

کد دستوری همراه اول برای شارژ سیم کارت

#1*

سامانه جامع همراه اول

#10*

طرح های معروف به هزار

#1000*

سامانه جامع خدمات اینترنت همراه

#100*

 

 

شارژ-شگفت-انگیز-ایرانسل

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

قبلی
نکاتی-درمورد-رفع-مسدودی-سیم-کارت-همراه-اول

نکاتی درمورد رفع مسدودی سیم کارت همراه اول

بعدی

ثبت امتیاز :

(11 امتیاز)