فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهفروشگاه اینترنتی سیم کارت ماهانا همراه

ارائه پهنه باند اختصاصی مبین نت به مدارس

1399/06/30

شیوع ویروس کرونا و در نتیجه آن برگزاری کلاس‌های درسی به صورت آنلاین و غیرحضوری در سال تحصیلی جدید، مدارس و خانواده‌های دانش‌آموزان را با مشکلات جدی مواجه کرده است. در همین منظور شرکت ارتباطات مبین نت اعلام کرده که به منظور آسان کردن فرایند برگزاری کلاس‌های درسی به صورت آنلاین، اینترنت با پهنای‌باند اختصاصی را در اختیار مدارس قرار می‌دهد. این سرویس با تخفیف ویژه برای مدارس سراسر کشور ارائه می‌شود.

بنابر اعلام این شرکت، سرویس اینترنت ویژه مدارس بدون محدودیت در حجم ارائه شده و نصب و راه‌اندازی آن در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. پهنای‌باند اختصاصی این سرویس، ارتباطی بدون قطعی و با بالاترین کیفیت را در اختیار مدارس قرار می‌دهد.

مبین نت همچنین اعلام کرده که پشتیبانی سرویس اینترنت ویژه مدارس به صورت ویژه، 24 ساعته و در تمام ایام هفته انجام خواهد شد.

قابل ذکر است که مبین نت پیش از این همچنین از ترافیک رایگان سامانه شاد برای مشترکین خود با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و حضور دانش آموزان در فضای آموزش آنلاین، در راستای تسهیل دسترسی مشترکین خود خبر داده بود.

بر این اساس دانش آموزانی که مشترک مبین‌نت هستند، می‌توانند با ترافیک رایگان از سامانه رسمی شاد استفاده کنند. این سامانه مرجع رسمی آموزش و پرورش برای حضور دانش آموزان در کلاس‌های آموزشی آنلاین مدارس است.

ثبت امتیاز :

(1 امتیاز)