فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهفروشگاه اینترنتی سیم کارت ماهانا همراه

سال تحصیلی جدید با مدرسه فیلیمو

1399/06/24

"مدرسه فیلیمو”، به عنوان یک پلتفرم VOD آموزشی، محصول جدید «صباایده»، از پاییز فعالیتش را آغاز خواهد کرد.

مدرسه فیلیمو،  از اوایل فصل پاییز، با بهره گیری از چهره ها و هنرمندان برای تولید برنامه آموزشی، آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فیلیمو، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی 1399-1400، در مدرسه فیلیمو پایه‌های تحصیلی اول تا نهم، کاملا منطبق با سرفصل‌های کتب درسی با رویکرد تحول‌ و کیفی سازی آموزش”تدریس خواهد شد.

این مدرسه مبتنی بر اصول “لذت یادگیری” و “عدالت آموزشی” است.

 

در این مدرسه، با بهره‌گیری از متخصصان خلاق در حوزه تعلیم و تربیت، بیش از 150 معلم و دبیر و استاد با تکنیک‏‌های آموزش خلاق به سرپرستی علی عبدالعالی، دانش یار دانشگاه علم و صنعت، پژوهشگر و ایده پرداز آموزش‌های نوین، مسئولیت تولید و برنامه سازی ویدئو‏های آموزشی را به شیوه خلاقانه و جذاب برای دانش‌آموزان عهده دار می‌باشند.

تمامی دبیران و اساتید و کارشناسان مدرسه فیلیمو، با روش «سرگرم آموزی» تلاش بر تولید و ارائه محتوای آموزشی جذاب و مهیج و تاثیرگذار خواهند کرد.

 

این 150 معلم و استاد در بیش از 20 دپارتمان علمی و مهارتی همچون ادبیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، تاریخ، جغرافی، اجتماعی، ریاضیات، هندسه، دینی، مفاهیم قرآن، عربی، زبان انگلیسی، مهارت، هنر و خلاقیت، ورزش و سلامت و گیمیفیکیشن مشغول فعالیت‌اند.

در مدرسه فیلیمو دروس مقاطع دبستان 1و2 و متوسطه 1 به صورت کاملا «پوشا» در قالب ویدیوهای جذاب مشتمل بر نمایش، آزمایش، بازی و انواع ویدئوگرافی‌ها ارائه می‌‏‌شوند، به گونه‏‌ای که هیچ‌کدام از مباحث کتاب‏های درسی از قلم نخواهد افتاد.

ثبت امتیاز :

(1 امتیاز)