فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهفروشگاه اینترنتی سیم کارت ماهانا همراه

افزایش سقف قطع میان دوره مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول

1400/04/15

ایا می‌دانستید با خوش حسابی می‌توانید از طرح‌های ویژه همراه اول برای پرداخت قبض صورتحساب خود استفاده کنید؟

همراه اول، اولین اپراتور کشور، برای جلب رضایت مشتریان سیم کارت‌های دائمی خود، امکانی را برای آنها به وجود آورده است که می‌توانند سقف قطع میان دوره خود را افزایش دهند.

عوامل متعددی در استفاده از این طرح موثر هستند که عبارت است:

  • ارزش سیم کارت
  • امتایز خوش حسابی
  • مبلغ قبوض پرداختی
  • مدت حضور در همراه اول

 

سقف قطع افزایش یافته مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی عضو این طرح به صورت خودکار اعمال می‌گردد و هر سه ماه یکبار و بر اساس امتیاز خوش حسابی و سابقه کارکرد مشترک به روز رسانی می‌شود.

 

امتیاز خوش حسابی چگونه محاسبه می‌شود؟

در صورتی که مشترکین خطوط دائمی همراه اول در هر دوره و بر طبق سابقه ۱۰ ماه گذشته در قطع میان‌دوره و پایان‌دوره خود به موقع قبض صورتحساب خود را پرداخت کنند، به آنها امتیاز تعلق می‌گیرد و بر همین اساس به هریک امتیازی بین ۰ تا ۱۰۰ به مشترکین داده می‌شود.

همانطور که در بالا اشاره شد، امتیاز خوش حسابی یکی از فاکتورهای مهم در میزان افزایش سقف قطع میان دوره است.

 

چگونه می‌توان از این طرح استفاده کنم؟

اگر می‌خواهید از این طرح استفاده کنید باید حداقل ۶۰ امتیاز داشته باشید و مبلغ قبوض پرداختی شما کافی باشد. در این صورت یک پیامک از طرف اپراتور همراه اول برای شما ارسال می‌شود و اگر تمایل به استفاده از این طرح را دارید با جواب دادن به این پیامک، این طرح بدون هیچ گونه هزینه‌ای برای ما فعال می‌گردد.

نکته: این طرح فقط برای مشترکین حقیقی قابل استفاده می باشد که حداقل ۶ ماه از زمان فعال سازی سیم کارت و یا تغییر نام خط گذشته باشد.

اگر صورتحساب خود را به صورت اقساط می‌پردازید امکان استفاده از این طرح را ندارید. برای آشنایی با انواع روش ّای پرداخت صورتحساب خود می‌توانید به مقاله "روش‌های پرداخت قبض همراه اول + هدایا و راهنمای پرداخت قسطی" مراجعه کنید.

 

کد دستوری فعال سازی این سرویس *10*117# است.

نکات مهم: 

اگر بدهی شما از سقف قطع میان‌دوره بیشتر شود، از طرف همراه اول پیامک ارسال می شود تا نسبت به پرداخت قبض خود اقدام نمایید. در صورتی که به این پیامک‌ها توجهی نکنید، سیم کارت شما به صورت یک طرفه قطع خواهد شد.

بناباین می‌توانید با استفاده از این سرویس سقف قطع میان‌دوره خود را افزایش دهید تا در اینده بخاطر آن یک طرفه نشوید.

در نظر داشته باشید در صورتی که میزان بدهی شما از سقف قطع میان‌دوره بیشتر نشود، نمی‌توانید از این سرویس استفاده کنید.

همچنین پرداخت قبض پایان‌دوره با هر مبلغی ضروری است زیرا ممکن ات منجر به یک طرفه قطع شدن خط همراه اول شما گردد.

در یک ماه هم می‌توانید درخواست کاهش سقف قطع میان‌دوره بدهید و هم افزایش اما در این مدت فقط یکبار این امکان را خواهید داشت.

ثبت امتیاز :

(54 امتیاز)