فروشگاه اینترنتی خط تهران همراهفروشگاه اینترنتی سیم کارت ماهانا همراه

بررسی برنامه ایرانسل من

1399/06/10

بررسی برنامه ایرانسل من

ایرانسل اپراتور دوم تلفن همراه در کشور، که برای نخستین بار در کشور ایران در جهت آسان سازی مدیریت حساب، برنامه ای با نام ایرانسل من ارائه کرده است که تنها برنامه ارائه شده از سوی اپراتور ایرانسل میباشد.

این اپلیکیشن رایگان که برای پلتفرم های iOS، اندروید و جاوا منتشر شده، به کاربران ایرانسل خدماتی از قبیل مدیریت حساب، خرید بسته های افزایشی، پرداخت قبوض و راهنمایی و پشتیبانی را ارائه می کند.

در گذشته مشترکین برای اطلاع از میزان مصرف از حساب خود باید از کدهای دستوری استفاده میکردند، اما امروزه کاربران با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانند از میزان مصرف حساب خود مطلع شوند.این برنامه قابلیت های جالبی دارد که کار مشترکین ایرانسل را راحت تر کرده است قابلیت هایی نظیر اطلاعات حساب و خرید شارژ وبسته های اینترنت بدون استفاده از کد های دستوری و جالب تر اینکه برنامه ایرانسل من یا همان مای ایرانسل به دو زبان رایج فارسی و انگلیسی قابل دسترسی است.

نصب و فعالسازی برنامه ایرانسل من

شما میتوانید این برنامه را از سایتهای مختلفی دانلود کنید و آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید، پس از نصب برنامه شما باید شماره همراه، وایمکس یا اینترنت ثابت خود را وارد نمایید.

پس از انتخاب گزینه ورود شما باید رمز عبورخود را وارد نمایید، که دریافت رمز عبور دو حالت دارد:

1.رمز عبور یکبار مصرف که بصورت پیام برای شما ارسال میشود.

2.رمز عبوری که شما باید آن را در سایت مای ایرانسل ثبت کنید که این رمز باید حداقل 8 کارکتر باشد.

پس وارد کردن مز عبور صحیح شما وارد برنامه میشوید.

 

امکانات برنامه ایرانسل من